مرادمند: بازیکنی را می شناسید که به پرسپولیس نه بگوید؟

به گزارش مجله پیامکی، مگر می گردد نظر بازیکنی روی پرسپولیس مثبت نباشد و به پیشنهاد این تیم پاسخ منفی بدهد؟ من از این پیشنهاد استقبال می کنم و امیدوارم که انتقال نهایی گردد. آرزوی هر بازیکنی است که در پرسپولیس بازی کند.

مرادمند: بازیکنی را می شناسید که به پرسپولیس نه بگوید؟

به گزارش مجله پیامکی ، امیر اسدی، عملکرد درخشان محمدحسین مرادمند در ترکیب پدیده، نام او را در لیست خرید برانکو و باشگاه پرسپولیس قرار داده. مدافعی با سابقه بازی برای تیم های پایه فوتبال ایران که چند سالی است در پدیده حضور دارد و البته یکی از بازیکنان کلیدی این تیم است. با مرادمند درباره پیشنهاد پرسپولیس، نظر او و مسیری که باید طی کند تا به پیراهن قرمز برسد، صحبت کردیم. او هم مثل هر بازیکن دیگری، آرزوی بازی در یک تیم پرطرفدار را دارد و به نظر انتخابش در این بین پرسپولیس است.

- در خبرها شنیدیم که پرسپولیس به تو پیشنهاد جدی داده و بعید نیست برای نیم فصل دوم پیراهن این تیم را بپوشی. این اخبار واقعیت دارد؟

قبلا هم چنین اتفاقی اتفاق افتاده بود اما من در جریان نبودم. الان هم گویا باشگاه پرسپولیس و مدیر برنامه هایم پیگیر کارها هستند تا تصمیم جدیدی بگیرند. خودم البته فعلا در استراحت هستم و به کیش آمده ام تا تعطیلات را کنار خانواده سپری کنم.

- یعنی در همین حد می دانی که مدیر برنامه هایت در حال مذاکره با پرسپولیس است؟

دقیقا. من دورادور می دانم که ان ها پیشنهاد داده اند و مذاکره در جریان است. فقط در همین حد اما فعلا با پدیده قرارداد دارم و بازیکن این باشگاه هستم.

- نظر خودت چیست؟ دوست داری پیراهن پرسپولیس را بپوشی؟

مگر می گردد نظر بازیکنی روی پرسپولیس مثبت نباشد و به پیشنهاد این تیم پاسخ منفی بدهد؟ من از این پیشنهاد استقبال می کنم و امیدوارم که انتقال نهایی گردد. آرزوی هر بازیکنی است که در پرسپولیس بازی کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. شما بروید از حدود 200،300 بازیکنی که در لیگ برتر بازی می نمایند بپرسید که نظرشان درباره دریافت پیشنهاد از پرسپولیس چیست؟ اگر همه موافق و خوشحال نبودند، هر چه دوست داشتید بگویید.

- اما پرسپولیس در مرکز خط دفاع، شجاع خلیل زاده و جلال حسینی را در اختیار دارد. مدافعانی آماده که یک فصل و نیم است کنار یکدیگر بازی می نمایند. حضور این دو کار تو را سخت نمی نماید؟

رقابت با بازیکنان بزرگ را دوست دارم و این باعث افتخارم است. از بچگی دوست داشتم بجنگم و رقابت کنم. این رقابت هم به کیفیت بازی من اضافه می نماید و هم باعث می گردد همه بازیکنان در بالاترین سطح از آمادگی قرار بگیرند.

- پدیده را چکار می کنی؟ با جدایی ات موافقت می نمایند؟

واقعا نمی دانم چه سرنوشتی در انتظارم خواهد بود. من در این چند فصل اخیر در پدیده حضور داشتم و سعی کردم بیشترین انرژی ام را برای موفقیت این تیم صرف کنم. طرفداران هم می دانند که موفقیت پدیده، همیشه در اولویت من بوده. اگر با جدایی ام موافقت نمایند که هیچ، در غیر اینصورت هم دوباره کوشش می کنم تا بهترین بازی هایم را برای پدیده انجام بدهم و در ترکیب این تیم بازیکن موثری باشم.

- پدیده فصل فوق العاده ای را سپری می نماید. آن هم بدون امکانات کافی. چطور شد که چنین نتایجی را رقم زدید؟

این فصل عالی نتیجه گرفتیم. با اینکه امکانات ساده سخت افزاری مانند چمن و حتی توپ نداشتیم اما با کوشش کادر فنی و بازیکنان، این نتایج را کسب کردیم و فکر می کنم طرفداران هم از عملکرد ما راضی هستند. الان مدعی قهرمانی هستیم و امیدوارم در ادامه هم بتوانیم اینجای جدول بمانیم.

- کار با یحیی گل محمدی چطور است؟

گل محمدی به من نکته های ویژه ای یاد داده. نکته هایی که شاید خیلی ساده هم باشد اما هرگز از ذهن من پاک نمی گردد. او فوت آخر کوزه گری را هم به من گفته و روی بازی ام خیلی تأثیر گذاشته. بخصوص که خودش هم دفاع وسط بوده و جزو بازیکنان مهم فوتبال ایران در دو، سه دهه گذشته. از بازی زیر نظر گل محمدی لذت می برم و امیدوارم، اگر در پدیده ماندم فصلی رویایی را کنار هم رقم بزنیم.

- پیش بینی ات از قهرمان لیگ هجدهم چیست؟ کدام تیم جام را تصاحب می نماید؟

4 تیم مدعی کسب عنوان قهرمانی هستند. پدیده، پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی. به نظر من یکی از این 4 تیم در خاتمه فصل عنوان قهرمانی را به دست می آورند.

9-یک

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 96

به "مرادمند: بازیکنی را می شناسید که به پرسپولیس نه بگوید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرادمند: بازیکنی را می شناسید که به پرسپولیس نه بگوید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید