مدافع استقلال جانشین شجاع در پرسپولیس

به گزارش مجله پیامکی، جدایی شاهین طاهرخانی مدافع میانی آبی پوشان بعد از راضی نشدن بابت تعدیل رقم قراردادش با استقلال شوک بزرگی به این تیم وارد کرد و شوک بزرگ تر ممکن است با پیوستن او به پرسپولیس وارد شود.

مدافع استقلال جانشین شجاع در پرسپولیس

بعد از آنکه استقلالی ها توانستند رضایت محمد نادری مدافع سابق سرخ پوشان را برای حضور در این تیم بگیرند و نادری را آبی پوش نمایند، صحبت هایی بر سر اقدام تلافی جویانه پرسپولیس پیش آمد و حتی سرخ پوشان نیم نگاهی هم به جذب علی کریمی داشتند که در نهایت این بازیکن راهی لیگ ستارگان قطر شد.

همچنین بعد از جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس، خلا یک مدافع میانی در این تیم کاملاً مشهود است. در حال حاضر پرسپولیس در این پست فقط سید جلال حسینی و حسین کنعانی زادگان را دارد که با توجه به شرایط سنی سید جلال حسینی، قطعاً او قادر به حضور در تمامی دیدار های پرسپولیس به طور کامل در تمام طول فصل نخواهد بود و بدیهی است که پرسپولیسی ها به فکر جذب یک مدافع میانی باشند.

جذب احتمالی شاهین طاهرخانی توسط پرسپولیس به نوعی زدن دو هدف با یک تیر است. پرسپولیسی ها با به خدمت دریافت طاهرخانی هم جانشین مناسبی برای شجاع خلیل زاده پیدا کرده اند و می توانند جای خالی او را پر نمایند و هم می توانند انتقال محمد نادری به استقلال را با این انتقال تلافی نمایند.

باید صبر کرد و دید که آیا در آینده این اتفاق خواهد افتاد یا طاهرخانی ترجیح می دهد به پیشنهاداتی که از دیگر تیم ها دارد پاسخ مثبت دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1270

به "مدافع استقلال جانشین شجاع در پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافع استقلال جانشین شجاع در پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید