در مصاحبه با خبرنگاران: شهردار منطقه 10 بازداشت یکی از مدیران این منطقه را تأیید کرد

بحیرایی گفت: مدیر املاک پیشین منطقه 10 به دلیل پاره ای از تخلفات بازداشت و در زندان اوین است.

در مصاحبه با خبرنگاران: شهردار منطقه 10 بازداشت یکی از مدیران این منطقه را تأیید کرد

حسین بحیرایی شهردار منطقه 10 شهردار تهران در مصاحبه با خبرنگار حوزه ، با بیان اینکه مدیر املاک پیشین منطقه 10 حدود 7 ماه پیش بازداشت شده و اکنون در زندان اوین است، گفت: با توجه به اینکه من یک ماه است شهردار منطقه شده ام، با حراست و مجموعه مدیران شهرداری صحبت هایی نموده ام که اظهارات آن ها نشان می دهد پاره ای از تخلفات اتفاق افتاده است.

تبدیل کارخانه سیمان ری به موزه مشکل حقوقی دارد

شهردار منطقه 10 با بیان اینکه از تیم بازرسی ویژه خواسته ام تا تحقیقاتی را در خصوص این موضوع انجام دهند و اطلاعات دقیقی را به ما ارائه دهند، اظهار کرد: تا جایی که من می دانم اتهامات این فرد هنوز اثبات نشده و پرونده در حال رسیدگی است.

وی با بیان اینکه نوع اتهامات اقتصادی است، اظهار کرد: در یکی از محور های منطقه املاک خاصی تملک شده بود که بیش از 90 درصد آن ها باقی مانده و سوال این است که چرا وقتی تعدادی املاک مورد تملک قرار می گیرد آن ها را به صورت موردی تملک می نمایند و بقیه همچنان باقی می ماند و تبدیل به نقاط بی دفاع شهری می شوند که در نهایت برای ساکنین ایجاد مزاحمت می نماید.

بحیرایی با بیان اینکه اظهارنظر قطعی در خصوص این پرونده زود است اظهار داشت: در خصوص رقم تخلفات به هیچ جمع بندی نرسیده ایم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: بروزرسانی: 14 تیر 1398 شناسه مطلب: 164

به "در مصاحبه با خبرنگاران: شهردار منطقه 10 بازداشت یکی از مدیران این منطقه را تأیید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در مصاحبه با خبرنگاران: شهردار منطقه 10 بازداشت یکی از مدیران این منطقه را تأیید کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید