درخواست دوباره باشگاه استقلال از سازمان لیگ به خاطر پرسپولیس!

به گزارش مجله پیامکی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، این باشگاه رسماً از سازمان لیگ خواست تا عدالت را در برنامه ریزی در ساعت بازی ها رعایت نماید. باشگاه استقلال در این خصوص بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد؛

درخواست دوباره باشگاه استقلال از سازمان لیگ به خاطر پرسپولیس!

آقای مهدی، منتظریم

باشگاه استقلال 11 روز قبل، از سازمان لیگ خواسته بود که عدالت را در تقدم و تأخر مسابقات دو تیم استقلال و پرسپولیس رعایت کند.

تیم استقلال 10 بازی از 15 مسابقه نیم فصل اول خود را زودتر از تیم پرسپولیس برگزار کرد و سهیل مهدی در تمام هفته های نیم فصل اول در صحبت های مختلف با مسؤولان باشگاه استقلال تاکید داشت که در دور برگشت مسابقات عدالت برای استقلال اجرا می شود و مسابقات این تیم هر هفته بعد از مسابقات پرسپولیس انجام می شود.

اما اکنون شاهد هستیم که در هفته پیش رو، مسابقه استقلال با گل گهر زودتر از بازی صنعت نفت آبادان با پرسپولیس انجام می شود و این برخلاف وعده ای است که سازمان لیگ داده بود.

این درخواست قانونی باشگاه استقلال موضوعی نیست که بخواهند آن را به بحث های هواداری ارتباط بدهند. با اجرای همین موارد ساده می توان نشان داد که نگاه برنامه ریزان رنگی نیست و دنبال مناسباتی غیر از قانون و عدالت برای اجرای مسابقات نیستند. باشگاه استقلال در این مورد همچنان منتظر عمل کردن سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات به وعده هایش است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1401 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 2006

به "درخواست دوباره باشگاه استقلال از سازمان لیگ به خاطر پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست دوباره باشگاه استقلال از سازمان لیگ به خاطر پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید