خبرنگاران نایب رییس زنان: ظرفیت های والیبال زنان باید تقویت گردد

به گزارش مجله پیامکی، تهران- خبرنگاران- نایب رییس زنان فدراسیون والیبال گفت: سیاست فدراسیون در راستای رسیدن به چشم انداز نهایی همترازی والیبال زنان با مردان است و باید ظرفیت های زیاد بالقوه به بالفعل تبدیل و تقویت گردد.

خبرنگاران نایب رییس زنان: ظرفیت های والیبال زنان باید تقویت گردد

فریبا محمدیان روز آدینه در گفت و گویی گفت: مطالباتی ک جامعه والیبال از بخش فنی والیبال زنان دارند، این است که پیروزیت ها چشم گیرتر گردد. شرایط موجود به گونه ای است که ظرفیت های بالقوه زیادی از لحاظ سخت افزاری، نرم افزاری و منابع انسانی در حوزه والیبال زنان کشور وجود دارد اما باید این ظرفیت ها تقویت و به بالفعل تبدیل گردد. سیاست فدراسیون والیبال در راستای رسیدن به چشم انداز نهایی در حوزه والیبال زنان است که با آنچه که در مدل پیروزیت والیبال مردان است، همتراز گردد.

وی اضافه کرد: این ظرفیت بزرگی برای والیبال کشور است که در یک راستا در یک راستا بسیار پیروز و مدل بسیار پیروز مدیریتی در بخش والیبال مردان داریم و همان مدل می تواند در حوزه زنان هم پیاده سازی گردد. این امید خیلی وجود دارد که بتوانیم پیروزیت های چشمگیری را در حوزه زنان ببینیم. به لحاظ تکنیکی، فنی و مدیریتی احتیاجمند فرآیندی هستند تا نتیجه را زودتر حاصل نمایند. شاید نتوانیم ادعا کنیم ظرف چند ماه یا یکسال این اتفاق بیفتد اما می توانیم برنامه ها را به گونه ای طراحی کنیم و منابع انسانی مورد احتیاج را در فضای داخلی و بین المللی به گونه ای مدیریت کنیم که این هم افزایی برای بالفعل شدن ظرفیت والیبال زنان صورت بگیرد و این پیروزی ها حاصل گردد.

نایب رییس فدراسیون والیبال بیان کرد: لیگ والیبال زنان در این فصل ویژگی بسیار زیادی داشته و جا دارد از همکاران خوبم برای زحمت زیادی که در این یکسال به جهت برنامه ریزی هدفمند تشکر کنم. حتی در گفت و گو با کادر فنی و داوران و مربیان تیم ها اذعان داشتند که این لیگ درس های بزرگی به ما داد. زیرا شرایط کاملا استاندارد بوده و از تکنولوژی فنی استفاده شده است. اینها همه حاصل شد زیرا دغدغه مقام ارشد این فدراسیون رشد و توسعه والیبال زنان است و امیدوارم بتوانیم جوابگوی این دغدغه و مطالبات بحق والیبال زنان باشیم.

وی یادآور شد: نشست تخصصی را در دهه فجر برای مساله شناسی و آنالیز راهکاری رسیدن به قهرمانی شایسته دختران بلندقامت کشور در والیبال خواهیم داشت. در این جلسه با واکاوی نظرات نخبگان و صاحبنظران والیبال به یک اجماع می رسیم. همچنین تصمیمات لازم برای برگزاری اردوی تیم های ملی و استعدادیابی نیز در این نشست اتخاذ خواهد شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1426

به "خبرنگاران نایب رییس زنان: ظرفیت های والیبال زنان باید تقویت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نایب رییس زنان: ظرفیت های والیبال زنان باید تقویت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید