حکم زاکانی به یک زن در ستاد معاینه فنی خودرو

به گزارش مجله پیامکی، شهردار تهران یک زن را به سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران منصوب کرد.

حکم زاکانی به یک زن در ستاد معاینه فنی خودرو

به گزارش خبرنگاران، روابط عمومی و امور بین الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بیان کرد: علیرضا زاکانی در حکمی شادی مالکی را به سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران منصوب کرد.

در متن حکم شهردار تهران خطاب به مدیرعامل تازه ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران آمده است: نظر به شایستگی، تجارب و سوابق ارزنده سرکارعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران منصوب می شوید.

امید است بر اساس اسناد فرادست و برنامه های مصوب شهرداری تهران، در راستای ارتقای سطح کیفی شرکت و تسریع در انجام خدمت رسانی، ضمن هماهنگی با سایر اعضای هیئت مدیره، نسبت به برنامه ریزی برای اطمینان از حسن اجرای امور، حفظ منافع، سرمایه و اموال شرکت و برطرف موانع، همه توان و تجربه خویش را جهت تحقق منظره تهران؛ کلان شهر الگوی دنیا اسلام به کار گیرید.

لازم به ذکر است، برای اولین بار است که یک زن به عنوان مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران، منصوب و مشغول به کار می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 بهمن 1401 بروزرسانی: 12 بهمن 1401 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 2169

به "حکم زاکانی به یک زن در ستاد معاینه فنی خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکم زاکانی به یک زن در ستاد معاینه فنی خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید