جزئیات اقدام به خودکشی دختر جوان در میدان بار نوغان مشهد

به گزارش مجله پیامکی، خبرنگاران/خراسان رضوی معاون عملیات آتش نشانی مشهد جزئیات اقدام به خودکشی یک دختر جوان در میدان بار نوغان مشهد را تشریح کرد.

جزئیات اقدام به خودکشی دختر جوان در میدان بار نوغان مشهد

مهدی رضایی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ظهر امروز به ما اطلاع داده شد خانمی جوان که بین 18 تا 19 سال داشت، به قصد اقدام به خودکشی روی پل عابر پیاده در میدان بار نوغان رفته و روی تابلوی تبلیغاتی ایستاده است.

وی ادامه داد: پس از دریافت این اطلاعات بلافاصله گروه های نجات و پشتیبانی از ایستگاه های هشت و 37 به محل حادثه اعزام شدند. زمانی که گروه اول نیروهای ما به محل می رسند، مشاهده می نمایند دختر بالای پل ایستاده و خودروها هم درحال تردد هستند. با این شرایط با پلیس راهور هماهنگی انجام شده و راستا بزرگراه 100 متری مسدود شد. گروه دوم آتش نشانان هم هنگام رسیدن به محل به سرعت تشک نجات را فعال می نمایند و زیر پل قرار می دهند.

رضایی بیان نمود: پس از این اقدامات مذاکره با دختر جوان صورت می گیرد. هدف اصلی او از خودکشی معین نشده اما معین شد وی اختلاف خانوادگی داشته و این موضوع را طی صحبت هایش اسم نموده است.

وی با اشاره به تجمع زیاد مردم در محل حادثه اسم می نماید: علی رغم اینکه از مردم درخواست می گردد متفرق شوند اما آن ها در محل حضور داشتند. در چنین مواقعی حضور مردم باعث تحریک بیشتر فردی که قصد خودکشی دارد، می گردد اما متاسفانه مردم خیلی به این موضوع توجه نمی کردند.

معاون عملیات آتش نشانی مشهد اضافه نمود: با توجه به اینکه جو آن منطقه متشنج بوده و مردم سوت و کف می زدند و فیلمبرداری می کردند، علی رغم اینکه نیروهای ما در حال مذاکره با این فرد بودند، دختر جوان خود را از روی پل پرتاب می نماید و مستقیما روی تشک می افتد و تحویل نیروهای اورژانس می گردد.

محمد علیشاهی، مسئول روابط عمومی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، هم در این خصوص اظهار کرد: چون فرد از ارتفاع پریده و شوک عصبی به او دست داده و احتمال خون ریزی داخلی وجود داشت، نیروهای اورژانس فرد را برای آنالیز های بیشتر به بیمارستان هاشمی نژاد منتقل کردند.

وی ادامه داد: در حال حاضر حال عمومی فرد مزبور مساعد است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 شهریور 1400 بروزرسانی: 23 شهریور 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1752

به "جزئیات اقدام به خودکشی دختر جوان در میدان بار نوغان مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات اقدام به خودکشی دختر جوان در میدان بار نوغان مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید