تصاویر ، ماجرای اضافه وزن خواننده محبوب ، از دستم در رفت ؛ 40 کیلو چاق شدم ...

به گزارش مجله پیامکی، پنجمین روز بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر، با کنسرت بهنام بانی شروع شد. کنسرتی که کاملا تعیین بود با استقبال بسیاری همراه خواهد شد.

تصاویر ، ماجرای اضافه وزن خواننده محبوب ، از دستم در رفت ؛ 40 کیلو چاق شدم ...

به گزارش خبرنگاران، بهنام بانی، همان گونه که انتظار می رفت، با تمام قوا، بر روی سن ظاهر شد. آن چه در همان ابتدا برای مخاطبان، جالب توجه بود، پیانویی بود که روی سن جاسازی شده بود و این برای نخستین بار در طول پنج روز ابتدایی جشنواره فجر سال جاری بود که پیانو، بر روی سن قرار می گرفت.

بهنام بانی، برای این اجرا، کمی اضافه وزن پیدا نموده بود. موهایش بلند بود و برخلاف عمده اجراهایش، ریش هایش را نتراشیده بود. البته او به این گریم خود هیچ اشاره ای نکرد و این شائبه را تقویت نمود که شاید مشغول بازی در فیلم یا سریال جدیدی است و این مدل مو، اضافه وزن و ریش، ازجمله الزامات نقش او باشد.

البته بانی، یک جای کنسرت، در خصوص اضافه وزن خود گفت: برای بازی در فیلم گشت 3، به من گفتند که 15 کیلو چاق شوم و من از دستم در رفت و 40 کیلو چاق شدم و شما به بزرگی خودتون ببخشید این 2، 3 کیلو اضافه وزن رو.

  • تصاویر | خواننده آرامی که دیشب در تهران روی سن قدم زد اما سالن را منفجر کرد
  • تهران در تصرف کنسرت ها | فرزاد فرزین و زانکو به صحنه می آیند

بانی در این اجرا، بسیار شوخ و مهربان ظاهر شد و تقریبا پس از سرانجام هر قطعه، با مخاطبان خود دیالوگ برقرار می کرد. تنها جمله جدی که این خواننده در اجرای شب گذشته، بر زبان آورد، تبریک سال 1402 بود و این امیدواری که 1402، سالی باشد که وقتی بعدها به آن برمی گردیم، بگوئیم همه چیز از سال 1402 آغاز شد.

بانی در کنار شوخی های خود، بیشترین مقدار تقاضا از مخاطبان برای واکنش نشان دادن به آهنگ هایش را نیز داشت. مثلا در جایی گفت: برخی ها این قدر جدی روی صندلی هاشون نشستن که انگار ما اومدیم کنسرت اونا. یا زمانی که از مخاطبان درخواست می کرد تا نور موبایل خود را روشن نمایند و عده ای این کار را نمی کردند، گفت: انگار پول برق این قسمت از سالن زیاد اومده و برقشون قطع شده که فلش گوشی رو روشن نمی کنن.

در کنار این کارها و صحبت های جالب، بانی از طرق دیگر نیز مخاطبان را به مشارکت در اجرا دعوت می کرد. فارغ از متن بسیاری از ترانه ها که در صفحه تلویزیونی پشت سر او ظاهر می شد، او مدل هایی را با دست، به مخاطبان یاد می داد که وقتی آنها را نشان می دهد، بقیه با آن حرکات، بخوانند یا دست هایشان را بالا بگیرند و...

او در اثنای کنسرت، پدرش را معرفی کرد و از او به عنوان کسی نام برد که در تمام کنسرت هایش، در ردیف اول می نشیند. بانی بعلاوه پدرش را به عنوان کسی نام برد که هنر را به او آموخته است.

کنسرت شب گذشته بانی، چند نکته دیگر نیز داشت: اولین اجرای جشنواره بود که ساز ویولن نداشت. اولین کنسرت جشنواره بود که پیانو داشت. اولین اجرای جشنواره بود که طی آن، خواننده، دست به ساز برد و برای دقایقی با نواختن پیانو، یکی از کارهایش (زخم کاری) را اجرا کرد.

یکی از کارهای جالبی که کمتر در کنسرت های داخل کشور انجام می گردد، اجرای متوالی چند آهنگ بدون قطع است. بهنام بانی در اواخر کنسرت شب گذشته خود، 3 آهنگ شاد خود را به صورت ترکیبی، پشت سر هم خواند و برای دقایقی طولانی، تمپوی سالن را در اوج نگه داشت و هیجان مخاطبانش را تخلیه کرد.

بانی در این اجرا، آهنگ های صد سال، رفتی، فقط برو، دو تا دل عاشق، زخم کاری، این عشقه، بارون، ماه عسل، عاشقم نموده، چه بخوای چه نخوای، قرص قمر، هنوز دوست دارم، خوشحالم و کجای این شهری؟ را برای مخاطبان خواند.

کنسرت شب گذشته بانی، مملو از آهنگ های شاد بود. قطعا اغراق نخواهد بود اگر این اجرا را شادترین کنسرت جشنواره موسیقی، تا سرانجام روز پنجم بنامیم که آهنگ های غمگین بسیار اندکی طی آن خوانده شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 2178

به "تصاویر ، ماجرای اضافه وزن خواننده محبوب ، از دستم در رفت ؛ 40 کیلو چاق شدم ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، ماجرای اضافه وزن خواننده محبوب ، از دستم در رفت ؛ 40 کیلو چاق شدم ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید