آهنگ شکیرا نامزد پیکه را روانه بیمارستان کرد!

به گزارش مجله پیامکی، رسانه های اسپانیایی فاش کردند کلارا چیا، نامزد نو جرارد پیکه، بعد از انتشار آهنگ جنجالی شکیرا، که در آن به او و پیکه تاخته بود، دچار حمله عصبی شده و کارش به بیمارستان کشیده شده است.

آهنگ شکیرا نامزد پیکه را روانه بیمارستان کرد!

به گزارش ورزش سه، سه شنبه هفته گذشته دنیای فوتبال و موسیقی با خبری جنجالی روبرو شد. شکیرا، خواننده مشهور و همسر سابق جرارد پیکه، آهنگی منتشر کرده بود که در ترانه آن انتقادهایی تند به این ستاره سابق بارسا و نامزد نوش کلارا چیا مطرح شده بود. آهنگ شکیرا میلیون ها بار دیده و شنیده شد. این نقطه شروع جنجال نوی با نقش آفرینی زوج سابق بود.

شکیرا در آهنگ خود کلارا چیا را تلویحا به ساعت کاسیو و اتومبیل توینگو تشبیه کرد و به پیکه طعنه زد که ساعت رولکس را با کاسیو و ماشین فراری را با توینگو عوض کرده است. امروز رسانه های اسپانیایی مدعی شدند این طعنه های شکیرا نامزد نو جرارد پیکه را به شدت ناراحت کرده، تا جایی او که دچار حمله اضطرابی شده و کارش به بیمارستان کشیده است.

سائول اورتیز، روزنامه نگار اسپانیایی، که این خبر را منتشر کرده، می گوید: مردم جلوی خانه کلارا چیا می رفتند و آهنگ شکیرا را بلند بلند می خواندند. هر وقت از خانه بیرون می آمد در شهر همه می شناختندش. درحالی که کلارا اصولا خیلی خجالتی است. او حدود هشت روز است در خانه پدر و مادرش زندگی می کند و دورکاری می کند. حالش اصلا خوب نبوده و به توصیه اطرافیان به خانه پدری برگشته تا از او مراقبت شود. برای یک دختر 23ساله اصلا ساده نیست که ورد زبان مردم اسپانیا باشد.

اورتیز در ادامه گفت: یک محافظ همیشگی برای کلارا استخدام شده و او در این هشت روز خانه پدرش را ترک نکرده است. او از نظر روانی هم به کمک حرفه ای نیاز دارد و زیر نظر روانپزشک است.

امروز رسانه های کاتالان مدعی شدند کلارا چیا به همین دلیل در بیمارستان بستری بوده است. در یک گزارش چنین آمده است: کلارا دچار حمله اضطرابی شده و به کلینیک کرونسالود منتقل شده است، کلینیکی خصوصی در شهر بارسلون. او به دلیل حمله اضطرابی دچار مشکل تنفسی شده بوده و در بیمارستان به او رسیدگی کرده اند.

منبع: فرارو
انتشار: 15 بهمن 1401 بروزرسانی: 15 بهمن 1401 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 2170

به "آهنگ شکیرا نامزد پیکه را روانه بیمارستان کرد!" امتیاز دهید

1 کاربر به "آهنگ شکیرا نامزد پیکه را روانه بیمارستان کرد!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آهنگ شکیرا نامزد پیکه را روانه بیمارستان کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید