معرفی شماری از دیدنی ترین هتلهای عجیب دنیا

به گزارش مجله پیامکی، برای مسافران پیدا کردن هتلهای خاص دنیا که ارزش ماجراجویی را داشته باشد، مانند پیدا کردن سوزن در انبار کاه است. از بین پیشنهادهای زیر حداقل یکی می تواند نظر شما را جلب کند؛ از اتاقهای شفاف آویزان از صخره گرفته تا خانه های یخی اسکیمویی و اتاقهایی که در یک میدان گاوبازی ساخته شده اند. با ما در مقاله عجیب ترین هتلهای دنیا همراه باشید تا شما را با شماری از دیدنی ترین هتلهای عجیب دنیا آشنا کنیم. قطعا، آشنایی با شگفت انگیزترین هتلهای دنیا برایتان جالب خواهد بود.

معرفی شماری از دیدنی ترین هتلهای عجیب دنیا

هتل Natura Vive Skylodge

به هتل Natura Vive Skylodge خوش آمدید. کسانی که در پی آدرنالین هستند، می توانند شب را در اتاقهایی شیشه ای بخوابند که به یکی از بلندترین قله های Sacred Valley چسبیده اند. اگر آنقدر شجاع هستید که بتوانید یک شب را در این مورد از عجیب ترین هتلهای جهان تاب بیاورید، منظره ها سحرآمیزی را در قلب امپراطوری Inca خواهید یافت. اگر فکر می کنید که به شجاعت بیشتری برای اقامت احتیاج دارید، بدانید که اتصال محکمی برقرار است. برای رسیدن به اتاقتان باید 400 متر صخره نوردی کنید. مهمان های این مورد از شگفت انگیزترین هتلهای جهان می توانند به وسیله مسیرهای هیجان انگیزی که برایشان مهیا شده، تردد نمایند.

سه سوئیت کپسولی وجود دارد که مجموعا 8 نفر در آنها جا می شوند و می توانید از بین آنها انتخاب کنید. این کپسول ها از آلومینیوم فضانوردی و پلی کربنات مقاوم در برابر شرایط جوی ساخته شده و هر سوئیت با 4 تخت مجهز به تشک و رومقدارای کتان با کیفیت بسیار بالا و بالشت هایی سبک و راحت تکمیل شده است. بعلاوه، یک فضای غذاخوری و یک حمام خصوصی با یک سرویس بهداشتی و سینک اکولوژیک نیز وجود دارد. اگر نگران کرکس های کنجکاوی هستید که از آنجا رد می شوند، می توانید از پرده هایی بهره ببرید که در هر اتاق این مورد از عجیب ترین هتلهای جهان نصب شده است.

هتل درختی Treehotel

در جنگل کاج نزدیک هارادز سوئد هتل درختی با شش اتاق درختی بسیار منحصر بفرد برای استفاده مهمانها تدارک دیده است. این اتاق ها شبیه خانه های درختی معمول نیستند و هر کدام از آنها ظاهری متفاوت دارد شبیه به لانه های واقعی پرندگان و مکعب های آینه ای بازتاب دهنده که برای پنهان شدن در بین درختان استفاده می شوند، مکعب هایی که با دیوارهای آینه ای که محیط اطراف را بازتاب می دهند، پوشانده شده اند. UFO در این محل فیلمبرداری شده که این شانس را محیا می نماید تا رویاهای کودکی خود را با یادآوری صحنه پایانی فیلم E.T زنده کنید. این اتاقها با یک مصالح کامپوزیت بسیار بادوام قالب گیری شده اند و داخلشان بسیار مدرن و راحت برای 5 نفرطراحی شده است.

این اتاق ها با یک تخت دو نفره و سه تخت یک نفره، یک حمام و یک هال تکمیل می شوند. مهمان های این مورد از شگفت انگیزترین هتلهای جهان بعلاوه می توانند از Brittas Pensionat هم لذت ببرند که صبحانه، ناهار و شام در آنجا با دکوری متعلق به 1950 سرو می گردد. این بخش این مورد از عجیب ترین هتلهای جهان شامل یک رستوران، بار، سونا و استراحتگاه همراه با تلویزیون و اینترنت است.

هتل No Mans Fort

این قلعه مربوط به دوران ویکتوریا برای حفاظت از شهر در مقابل حمله ناپلئون سوم به سفارش لرد پالمرستون در سال 1867 ساخته شد. بعد از بازسازی هایی گسترده این جزیره ساخته شده دست بشر به یک هتل لوکس تبدیل گشت. این ساختمان چهار طبقه 22 اتاق برای مهمان ها دارد که همه آنها به سبک کشتی های نظامی بیرون آمدگی دارند و سقف و پنجره هایشان نیز از آهن هایی ساخته شده که قبلاً در بنادر نظامی به کار رفته بوده اند. در آخرین طبقه یک خانه نورانی با کف شیشه ای به عنوان پنت هاوس واقع شده است. این مورد از عجیب ترین هتلهای جهان دو جایگاه هلیکوپتر، یک حوضچه آب گرم، یک لیزرتگ برای مهمان ها، یک باشگاه شبانه و تجهیزات درمانی اسپا همراه با آب نمک نیز دارد.

هتل Hotel Quinta Real Zacatecas

هتل Quinta Real Zacatecas در یک میدان گاوبازی متعلق به قرن 17 میلادی و در صحن تماشاگران آن ساخته شده است. این میدان آخرین مسابقه را در سال 1975 برگزار کرد و مخلوطی از معماری لوکس و مدرن تمام مجموعه این هتل با معماری استعماری اش در مقابل پل راه آهن طاقی شهر قرار گرفته است. در میان 49 اقامتگاه این هتل، محبوب ترین آنها اتاقهایی بوده که در بالا با دیدی به سنگ فرش منتهی به میدان گاوبازی قرار دارند. تخت ها در زیر طاق هایی چوبی یا سنگی قرار گرفته اند. این مورد از عجیب ترین هتلهای جهان بعلاوه فضایی خاطره انگیز برای صرف غذا در La Plaza، رستورانی سه طبقه با محلهایی برای نشستن در برابر آفتاب و دیدی به حلقه، کلیسای فاطیما و قنات دارد.

هتل Whitepod, Les Cerniers

این مورد از تماشای ترین هتلهای عجیب جهان که در ارتفاع 4600 فوتی و در کوههای آلپ واقع شده است، منظره ها بسیار زیبایی را پیش روی شما قرار می دهد. برای رفتن به آن میتوان از شاتل، اسکی یا دوچرخه های مخصوص برف استفاده کرد. اقامتگاه ها 15 کلبه هستند که به شکل خانه های اسکیموها با چادرهایی گنبد شکل طراحی شده و بر روی پایه هایی چوبی قرار گرفته اند که با کلبه های ییلاقی بازسازی شده آلپاین متعلق به قرن نوزدهم احاطه شده اند. هر کدام از آنها به خوبی عایق بندی شده اند و بوسیله یک اجاق هیزمی گرم می شوند.

هر یک از این کلبه ها تراسی شخصی داشته که دیدی فوق العاده به روستا دارد. مهمانان می توانند از سونای سوئدی و بعلاوه ماساژ استفاده نمایند. علاوه بر این، یک فضای جمعی برای خوردن صبحانه و مزه مزه کردن نوشیدنی های عصرگاهی در کنار آتش تدارک دیده شده است. علاوه بر اینکه می توانید مسخ زیبایی منظره ها برفی این منطقه شوید، فعالیتهای تفریحی مانند تورهای گردشی در منطقه ها برفی، آموزش اسکی، اسکی و سورتمه سواری نیز در نظر گرفته شده است.

هتل Hotel Kakslauttanen

اگر برایتان جالب است که در خانه اسکیموها زندگی کنید، این مکان را از دست ندهید. Hotel Kakslauttanen در مجاورت پارک ملی Urho Kekkonen و با فاصله زیادی از Lapland محل قرار گرفتن روستایی پر از خانه های یخی و برفی اسکیمویی و بعلاوه بزرگترین رستوران برفی جهان جای دارد. شیشه های حرارتی که از نشستن برف جلوگیری می نمایند، برای ساختن اتاقهای منحصر بفردی استفاده شده که به وسیله آنها می توانید در حالی که روی تخت دراز کشیده اید، از آخر آگوست تا اواخر آوریل شفق شمالی را ببینید. نه تنها یک اقامت راحت درون این اتاقها بدون شنیدن صدای وزش باد و طوفان در بیرون برای شما تضمین شده است بلکه می توانید تجربه ای تکرارنشدنی از سورتمه سواری یا رفتن به تورهای بازدید از مدار قطب شمال را برای خود رقم بزنید.

هتل Giraffe Manor

اگر تابحال سافاری نرفته اید، Giraffe Manor آغاز بسیار خوبی است با اقامت در ساختمانهای نایروبی که در طول تاریخ با باغهای سبز و باشکوه و تراسهای افتابی که حس قدم زدن در فیلم Out of Africa را به شما می دهد. اما این مکان چیزهای بسیار بیشتری برای عرضه به شما دارد، قسمتی از مجذوب کنندهیتها و منحصر بفرد بودنش این است که محل زندگی زرافه های Rothschild هست. این موجودات اعجاب انگیز اغلب صبح ها و عصرها سر می زنند و گاهی اوقات گردنهای درازشان را به امید خوراکی داخل اتاق می نمایند.

این مورد از تماشای ترین هتلهای عجیب جهان با مرغزاری 12 هکتاری احاطه شده که محل گذر زرافه ها برای رفتن به جنگلهای محل اقامتشان است. این ملک بعلاوه محل حرکت تورهای بسیار مجذوب کننده سافاری یا سفرهای یک روزه به منطقه های مانند Sheldrick Wildlife Trust است که در آن شما می توانید به بچه فیل ها غذا بدهید.

هتل Hotel de Glase

هر دسامبر هنرمندان آغاز به ساخت یکی از هتل های خاص جهان می نمایند که از 7 ژانویه تا 27 مارس قابل استفاده است. ساخت این هتل به 400 تن یخ و 12000 تن برف احتیاج دارد و طراحی آن هر سال تغییر می نماید. همه چیز داخل این هتل از یخ درست شده است حتی شومینه و لیوانی که از آن می نوشید. لوکس ترین و بزرگترین سوئیت هتل دارای یک شومینه و بعلاوه اسپای شخصی است. تمام اتاقها مجهز به تختهایی همراه با تشک هستند که روی پایه ای یخی قرار دارند. بعلاوه کیسه خواب هایی مخصوص قطب شمال نیز در اتاق های این مورد از تماشای ترین هتلهای عجیب جهان قرار داشته تا خوابی گرم و نرم را فراهم نمایند.

فعالیتهای تفریحی در این منطقه شامل ماهیگیری در یخ، سورتمه سواری و سرخوردن روی یخ است. اگر خیلی مایل باشید، می توانید در کلیسای یخی آن نیز دخیل ببندید. وقتی که به مقدار کافی سردتان شد، می توانید به حوضچه های آب گرم و سونا بروید تا گرم شوید.

هتل Capsule Hotel

احتمالاً هیچ وقت آرزوی این را ندارید که در تجهیزات و مخازن نفتی شب را بگذرانید اما اگر اینچنین آرزویی دارید، این امکان برای شما فراهم است. این مخازن نارنجی رنگ در سال 1972 ساخته شده و اولین بار در سال 2004 برای ساخت هتلی به وسیله Denis Oudendijk مورد استفاده قرار گرفتند. این مورد از تماشای ترین هتلهای عجیب جهان شامل پکیج نجات جیمز باند، مجموعه کامل فیلم های 007، ملحفه های ابریشمی و یک لوستر می شوند.

هتل Finca Bellevista

در اعماق جنگلهای کاستاریکا می توانید Finca Bellevista را پیدا کنید که تنها اجتماع خانه درختی های جهانست. این مکان شامل 25 خانه درختی می گردد که بعضی از آنها ملک شخصی هستند و بعضی دیگر به مردم اجاره داده می گردد. هر کدام از آنها با آب گرم جاری، یک آشپزخانه و منظره های زیبا به جنگلهای بارانی تجهیز شده است. این خانه درختی ها بخش اعظمی از آسایش یک خانه را در کنار سکوت بسیار دل انگیز، تماشا خرسهای تنبل، توکانی ها و چهار گونه مختلف میمون که در این منطقه زندگی می نمایند، برای شما فراهم می نماید. اگر نمی خواهید آشپزی کنید، می توانید از رستوران این مجموعه بهره ببرید. فضاهای مشترک هم برای شب زنده داری ها و برگزاری کلاسهای یوگا مورد استفاده قرار می گیرند.

هتل Wilderness Cabin

Aurora Retreats در شمال سوئد این شانس را به شما می دهد که چهار روز و سه شب در منطقه ای بسیار دور از تمدن زندگی کنید. برای رسیدن به آنجا باید یک ساعت اسکی کنید و در ازایش یک کلبه چوبی بسیار راحت که با کوره گرم شده، انتظار شما را می کشد و می توانید در آن از آرامش زمستان زیبای سوئد لذت ببرید. نگران نباشید، لازم نیست زیر تعداد زیادی پتو مچاله شوید، مگر اینکه خودتان بخواهید. می توانید یک جفت کفش زمستانی بپوشید و جنگلهای اطراف را بگردید یا یک عصا و میله بردارید و کمی ماهیگیری در یخ را تجربه کنید. در کنار تمام اینها، شما می توانید در سونای سنتی سوئدی کابین خود گرم شوید و بعد از آن با یک کتاب خوب کنار شومینه بنشینید و بعد از مطالعه به آسمان خیره شوید تا شفق شمالی را ببینید.

هتل SAS AttrapRêves

SAS AttrapRêves مکانی منحصر بفرد را برای گذراندن شب در حبابهایی با تنوع بسیار زیاد از 10 تا 1001 شب برای شما فراهم می نماید. اتاقها اساسا بزرگ هستند، حبابهای شفاف پر شده با باد از مصالح بازیافتی ساخته شده اند و به آسانی بادشان خالی می گردد تا بعد از این فصل جای کمی را در اطراف جنگلهای کاج اشغال نمایند. اینجا مکانی ایده آل برای اقامت و خوابیدن زیر آسمانی پر ستاره است و فضایی بسیار رمانتیک دارد. اگر حریم شخصی می خواهید نیز می توانید این حباب سیزده متری را بپوشانید. خدمات اضافی نیز برای دلپذیرتر کردن اقامت شما در نظر گرفته شده است خدماتی شامل تلسکوپ و نقشه ستاره ها، شامی لذیذ و ماساژ.

هتل برج العرب

اگر به مقدار کافی پول دارید و می خواهید به برترین شکل آن را خرج کنید، در هتل برج العرب اقامت نمایید. هر اتاق در این مورد از شگفت انگیزترین هتلهای جهان یک سوئیت دو طبقه است، اگرچه سوئیت رویال آن از تمام اتاقهای دیگر نیز لوکس تر است. در مساحت 8400 متر مربعی باشکوه این سوئیت شما یک سینمای شخصی و یک تخت گردان چهار طرفه دارید که دیدی باشکوه و بدون انقطاع بر روی خلیج فارس را برای شما فراهم می نماید.

البته که این تمام ماجرا نیست. در بین فهرست بلند بالای ویژگی های آن یک آیپد با طلای 24 عیار وجود دارد که می توانید در طول اقامت در این مورد از شگفت انگیزترین هتلهای جهان از آن بهره ببرید. وقتی که شما شب خواب هستید، تخت سوپر لوکس شما با روتختی های کتان مصری و اعلایش به شکل بدن شما در می آید تا برترین شرایط را داشته باشید و بعلاوه شما حق انتخاب در بین 17 نوع بالشت مختلف را دارید.

بیشتر بخوانیدمعماری برج العرب، بلندترین هتل هفت ستاره جهان

هتل Crane Hotel

چون این هتل قطعاً در مکانی با زرق وبرق کمتری از منطقه ها داک ساید قراردارد، شما می توانید به محض ورود 360 درجه بچرخید و از منظره ها پانورامیک لذت ببرید. این هتل در منطقه ای بسیار فوق العاده است، یک کرین با ارتفاع 150 فوت که به یک مخفیگاه لوکس دونفره تبدیل شد. نردبانهای خارجی برای ورود با آسانسور جایگزین شده اند و اتاق متصل به کرین به یک اتاق لوکس شبیه به آن چیزی که در هتل مدرنی می بینید، تبدیل شده است. علاوه بر اینکه بسیار راحت هست، مجهز به آخرین مدل تلویزیون و تجهیزات صوتی نیز بوده که باعث می گردد در کرین شخصی خودتان هستید و اگرچه این آرزوی همه نیست ولی آرزوی خیلی هاست البته نه برای کسانی که از ارتفاع می ترسند.

هتل Jumbo Stay Hotel

The Jumbo Stay Hotel به مهمان ها اجازه می دهد که بدون بلند شدن از زمین در یک هواپیما شب را بگذرانند. موتورهای این هواپیمای بوئینگ 747 خارج شده تا برای اقامتی منحصر بفرد اتاق ایجاد گردد. شما می توانید بین یک سوئیت اختصاصی اتاقهای دوتایی و خوابگاه های مقرون بصرفه را انتخاب کنید. برترین اتاق این مورد از شگفت انگیزترین هتلهای جهان یک سوئیت لوکس در کابین خلبان است که دیدی پانورامیک دارد و می توانید از آن هواپیماهایی که فقط 65 فوت آن طرف تر به زمین می نشینند را ببینید. مهمانها بعلاوه می توانند در قسمت مشترک و روی صندلی های راحتی بازسازی شده بنشینند و با هم گپ بزنند.

منبع: همگردی
انتشار: 31 خرداد 1403 بروزرسانی: 31 خرداد 1403 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 2277

به "معرفی شماری از دیدنی ترین هتلهای عجیب دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی شماری از دیدنی ترین هتلهای عجیب دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید