فکری با بهترین آمارها و تیمی در صدر جدول همچنان تحت فشار

به گزارش مجله پیامکی، به گزارش خبرنگاران، امروز و در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر تیم استقلال، صدرنشین این رقابتها میزبان سایپا است و این دیدار در حالی برگزار می شود که آبی پوشان در حال حاضر با 22 امتیاز از 11 بازی در صدر جدول قرار دارند و در صورت پیروزی در این بازی موقتاً فاصله خود را در صدر جدول با تیم دوم به 4 امتیاز افزایش می دهند.

فکری با بهترین آمارها و تیمی در صدر جدول همچنان تحت فشار

استقلالِ فکری در حالی در بالای جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفته است که با 6 پیروزی به همراه صنعت نفت دارای بیشترین تعداد پیروزی است، با تنها یک شکست (خارج از خانه در هفته دوم مقابل فولاد) بعد از پرسپولیس دارای کمترین شکست است، با 16 گل زده بعد از سپاهان بهترین خط حمله را دارد و با 7 گل خورده بعد از پرسپولیس بهترین خط دفاعی را دارد. همچنین آنها با عدد (مثبت) 9، دارای بهترین تفاضل گل در بین 16 تیم لیگ برتری محسوب می شوند.

استقلالی ها علاوه بر حضور در صدر جدول، در همه آیتم های جدول هم جزو بهترین ها هستند و با این وجود این روزها همچنان شاهد برخی فشارها به سرمربی این تیم هستیم.

به نظر می رسد برخی جریان های خارج از باشگاه با اعمال فشار برنامه ریزی شده به فکری، بی تمایل به نزدیک کردن این مربی و تیمش به حاشیه و تنگ کردن عرصه به او نیستند تا بدین وسیله و با برهم زدن تمرکز وی، او را به درب خروج نزدیک کنند.

با این وجود استقلالی ها با گل ثانیه های واپسینی که توسط مهدی قایدی در دربی به ثمر رسید و همچنین پیروزی با ارزش و قاطع خارج از خانه مقابل تیم مدعی تراکتور، تا حدودی از این فشارها فاصله گرفته اند.

آبی پوشان امروز و در هفته دوازدهم میزبان سایپا هستند که در صورت پیروزی در این بازی، می توانند صدرنشینی خود را تا سرانجام هفته دوازدهم تداوم بخشند که شاید این هم باعث کاسته شدن از فشارهای خارج از باشگاه بر سرمربی این تیم باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1409

به "فکری با بهترین آمارها و تیمی در صدر جدول همچنان تحت فشار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری با بهترین آمارها و تیمی در صدر جدول همچنان تحت فشار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید