دادگاه تجدیدنظر فدرال فرجام خواهی ترامپ در خصوص آرای پنسیلوانیا را رد کرد

به گزارش مجله پیامکی، خبرنگاران : دادگاه تجدیدنظر فدرال فرجام خواهی تیم حقوقی رئیس جمهور آمریکا در خصوص آرای پنسیلوانیا را به علت ناکافی بودن دلایل رد کرد.

دادگاه تجدیدنظر فدرال فرجام خواهی ترامپ در خصوص آرای پنسیلوانیا را رد کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، یک دادگاه تجدیدنظر فدرال آخرین کوشش دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای به چالش کشاندن نتیجه انتخابات را رد کرد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس تیم حقوقی ترامپ روز آدینه شکست دیگری را متحمل شد و دادگاه تجدیدنظر فدرال در فیلادلفیا آخرین کوشش برای به چالش کشاندن نتیجه انتخابات در این ایالت را رد کرد.

در حالی که قضات این ایالت ادعاهای ستاد ترامپ درباره تقلب در این ایالت را بدون دلیل توصیف نموده، ستاد رئیس جمهور آمریکا اعلام نموده اند که از دیوان عالی درخواست تجدید نظر خواهد نمود.

تیم قضایی ترامپ به ریاست رودی جولیانی هفته پیش درخواست خود به دادگاه پنسیلوانیا را ارائه کرد و جولیانی در جلسه ای به مدت 4 ساعت به صورت شفاهی مدعی شده که تقلب گسترده ای در آرای پنسیلوانیا روی داده اما وی هیچگونه شواهد ملموسی در این باره به دادگاه ارائه ننموده است.

این رویداد 4 روز پس از آن صورت می گیرد که مقامات پنسیلوانیا نتیجه شمارش آرا در این ایالت را که به نفع جو بایدن بوده مورد تایید قرار دادند.

شمارش آرا در آمریکا نشان می دهد که بایدن توانسته بیش از 80 میلیون رای را بدست بیاورد که رکوردی در تاریخ آمریکا به شمار می آید.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز سوم نوامبر برگزار گردید. برآورد رسانه ها حاکی است جو بایدن با 306 رأی الکترال به عنوان رئیس جمهور بعدی آمریکا انتخاب شده است. ترامپ 232 رأی الکترال به دست آورد. ترامپ از پذیرش نتیجه انتخابات خودداری نموده و شکایت هایی را درباره تقلب در فرایند رأی گیری در چند ایالت کلیدی عنوان کرد. بیشتر این شکایت ها رد شده اند.

رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه نیز گفته بود: همین الان جدول بندی آراء [انتخابات] را دیدم. امکان ندارد بایدن 80 میلیون رأی آورده باشد. این یک انتخابات 100 درصد متقلبانه بود.

تا به امروز نتایج انتخابات در ایالت های داکوتای شمالی، اوکلاهما، کارولینای جنوبی، داکوتای جنوبی، یوتاه، ورمونت، ویرجینیا و وایومینگ مورد تایید قرار گرفته و نتیجه بقیه ایالت ها نیز منتظر تایید است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1305

به "دادگاه تجدیدنظر فدرال فرجام خواهی ترامپ در خصوص آرای پنسیلوانیا را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادگاه تجدیدنظر فدرال فرجام خواهی ترامپ در خصوص آرای پنسیلوانیا را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید