برترین مراکز خرید روسیه؛ شهرهای میزبان جام جهانی 2018 (قسمت اول)

به گزارش مجله پیامکی، اگر برای سفر به روسیه و تماشای مسابقات جام جهانی برنامه ریزی می کنید، بد نیست بدانید که شهرهای میزبان این جام، مراکز خرید بزرگ و مدرنی دارند که از آنها می توانید برترین محصولات از برندهای مشهور روسی و بین المللی را بخرید.

برترین مراکز خرید روسیه؛ شهرهای میزبان جام جهانی 2018 (قسمت اول)

روسیه میزبان جام جهانی 2018 است. در روزهای آینده، تعدادی از بزرگترین شهرهای این کشور، میزبان مسافران تور جام جهانی روسیه از سراسر جهان خواهد بود که برای تماشای این مسابقات و بازدید از جاذبه های شهرهای مختلف، به روسیه سفر می نمایند.

خرید کردن یکی از مجذوب نماینده ترین بخش های سفر است. اگر در سفر به شهرهای میزبان جام جهانی 2018 زمان کافی دراختیار دارید، می توانید بخشی از آن را به گشت و گذار در مراکز تجاری و مراکز خرید بزرگ اختصاص دهید. در این مراکز خرید بزرگ و مدرن، علاوه بر فروشگاه کالاهای مختلف و سوغات، امکانات سرگرمیی متعددی مثلا فودکورت، سالن های ورزشی و زمین های بازی مخصوص بچه ها وجود دارد و سر زدن به آنها، یک سرگرمی کامل خانوادگی است.

در ادامه تعدادی از مهم ترین مراکز خرید دو شهر میزبان جام جهانی را معرفی می کنیم؛ مراکز خرید کالینینگراد و مراکز خرید ولگوگراد.

مراکز خرید کالینینگراد

مرکز خرید Mall of Baltia

مرکز خرید بالتیا Mall of Baltia یکی از مراکز خرید تازه شهر کالینینگراد است. این مجموعه تجاری در سال 2016 افتتاح شده است و مساحتی معادل 86 هزار مترمربع دارد. این مرکز خرید بزرگ، به غیر از فروشگاه و واحدهای تجاری، امکانات سرگرمیی هم دارد و یکی از بزرگترین مجموعه های تجاری در کل منطقه کالینینگراد است.

برترین و خاص ترین برندهای داخلی و بین المللی در این مرکز، محصولات خود را عرضه می نمایند. تنوع فروشگاه ها بدون تردید، خریداران داخلی و خارجی را راضی می نماید. امکانات سرگرمیی این مرکز برای همه اعضای خانواده در نظر گرفته شده و در مجموع، یک مقصد عالی برای گذراندن یک بعدازظهر در کنار خانواده است.

مراکز خرید ولگوگراد

مرکز خرید آکوارل (Akvarel)

مرکز خرید آکوارل با پنج سال سابقه، یکی از مراکز تجاری محبوب در ولگوگراد است. این مجموعه در سال 2013 افتتاح شده است. هر روز از ساعت 10 صبح تا 10شب می توانید از این مجموعه تجاری بازدید و خرید کنید. مرکز خرید آکوارل یک مجموعه تجاری و سرگرمیی است که در سه طبقه، از خریداران داخلی و خارجی میزبانی می نماید.

مرکز خرید آکوارل به غیر از چند هایپرمارکت، دارای حدود 200 فروشگاه از برندهای مشهور داخلی و بین المللی است. نام های مشهوری چون زارا، برشکا، والترا، پروفی سنتر، اسمارت ویژن، بلو دو فرانس، فیسمن و... در این مرکز، نمایندگی دارند.

از میان امکانات سرگرمیی این مجموعه می توان به سالن سینما با چند پرده، سالن بولینگ و فودکورت اشاره نمود. مرکز سرگرمیی بچه ها با نام هپیلون یکی دیگر از امکاناتی است که باعث شده این مجموعه مورد توجه خانواده ها قرار بگیرد. این مرکز در نزدیکی بزرگراه اصلی شهر واقع شده است و دسترسی به آن راحت است.

پوشاک بانوان و آقایان، اسباب و لوازم منزل، زیورآلات و ساعت از جمله کالاها و محصولاتی است که می توانید از این مجموعه تجاری، بخرید.

مرکز خرید دیامانت (Diamant)

مرکز خرید دیامانت یکی از مراکز خرید باسابقه در منطقه است. این مجموعه تجاری و سرگرمیی در سال 2006 افتتاح شده و چهار طبقه دارد. هر روز از ساعت 10 صبح تا 9 شب برای بازدید و خرید از این مجموعه فرصت دارید. پارکینگ این مرکز، ظرفیت 1500 خودرو دارد.

فروشگاه های لوازم الکترونیکی، هایپرمارکت مواد غذایی، مجموعه سینمایی، سالن بولینگ، باشگاه تناسب اندام و فروشگاه های متعدد از برندهای مشهور داخلی و بین المللی از امکانات این مرکز تجاری است.

در این مرکز می توانید پوشاک بانوان و آقایان، کیف و کفش، لوازم ورزشی، عطر و لوازم آرایشی و زیورآلات بخرید. برندهای مشهوری که در این مرکز تجاری نمایندگی دارند عبارت اند از: اتوال، نایکی، فابریکا، وستلند، بی فری، این سیتی، گلوریا جینز، مدیس، زارینا، ریباک، آدیداس و...

سالن بولینگ، سالن بیلیارد و فودکورت از دیگر امکانات سرگرمیی این مرکز است که باعث شده مقصد خوبی برای گذراندن بخشی از سفر در کنار خانواده باشد. دسترسی به این مجموعه راحت است و بیش از 45 هزار نفر از اهالی منطقه، در فاصله ای کمتر از 5 دقیقه و 178 هزار نفر در فاصله ای کمتر از 10 دقیقه از این مرکز سکونت دارد.

مرکز خرید اروپا سیتی مال (Europa City Mall)

مرکز خرید اروپا سیتی مال، سابقه ای طولانی در ولگوگراد دارد. این مرکز در سال 2008 افتتاح شده و ساعت کاری آن هر روز از 10 صبح تا 9 شب است. این مرکز تجاری در 4 طبقه میزبان فروشگاه ها و امکانات سرگرمیی متعددی است. هایپرمارکت های مواد غذایی، مجموعه سینمایی با چند پرده و مرکز سرگرمیی سامولت گوشه ای از امکانات این مرکز تجاری است.

تعداد فروشگاه های خرده فروشی این مرکز به 60 فروشگاه می رسد. از این فروشگاه ها می توانید پوشاک، کفش، لباس زیر، متعلقات مد، زیورآلات، هدیه و سوغات، لوازم ورزشی، عطر و لوازم آرایشی، لوازم خانه و لوازم مخصوص بچه ها را بخرید.

مجموعه سینمایی این مرکز به نام سینما پارک، 8 پرده و 1240 جایگاه دارد. کافه، رستوران و فودکورت، امکانات رفاهی این مرکز را کامل می نماید. داروخانه، خودپرداز و شعبه بانک از دیگر امکاناتی است که در این مرکز برای بازدیدنمایندگان و خریداران در نظر گرفته شده است.

برندهای برتر داخلی و خارجی در این مرکز محصولات خود را عرضه می نمایند. از بین این برندها می توان به این موارد اشاره نمود؛ اوستین، گلنس، اتوال، اسپورت مستر و...

مرکز خرید کومسو مال ولگوگراد (KomsoMall Volgograd)

مرکز خرید کومسو مال KomsoMall Volgograd در سال 2012 افتتاح شده است. هر روز از 10 صبح تا 10 شب می توانید از این مرکز خرید بازدید کنید. این مجموعه سرگرمیی و تجاری در 4 طبقه و با پارکینگ با ظرفیت 2200 خودرو، میزبان خریداران داخلی گردشگران خارجی است. این مرکز تجاری بزرگ از نظر موقعیت جغرافیایی یکی از برترین مراکز خرید ولگوگراد است و درست در مرکز شهر واقع شده است.

امکانات متعدد این مجموع باعث شده که مورد توجه اهالی شهر و گردشگران قرار بگیرد. از جمله امکانات آن می توان به هایپرمارکت های مواد غذایی، فروشگاه های لوازم الکترونیکی و کالای دیجیتال و سالن سینما با چند پرده اشاره نمود. تعداد فروشگاه های زنجیره ای این مرکز به 200 فروشگاه می رسد.

برترین پوشاک آقایان و بانوان، لوازم ورزشی، لوازم خانه و متعلقات مد را می توانید در این مرکز تجاری بخرید. برندهای مشهوری در این مجموعه نمایندگی دارند از جمله اچ اند ام، نیویورکر، اسپورت مستر، منگو، هندرسون، کولینز، کانسپت کلاب، ال سی وایکیکی، گلوریا جینز، اتوال، آدیداس، ریباک، ایو روشه، کارلو پازولینی و...

امکانات سرگرمیی این مرکز به غیر از مجموعه سینمایی عبارت است از اقیانوس نما، مرکز سرگرمیی بچه ها به نام ماداگاسکار، خانه آینه و خانه وحشت.

مجموعه تجاری پارک هاوس ولگوگراد (Park House Volgograd)

مجموعه تجاری پارک هاوس ولگوگراد، در سال 2003 افتتاح شده است. این مجموعه هر روز از ساعت 10 صبح تا 9 شب در خدمت بازدیدنمایندگان است. این مرکز سه طبقه و یک پارکینگ با ظرفیت 1300 خودرو دارد.

پارک هاوس ولگوگراد، یکی از بزرگترین مراکز خرید و مراکز سرگرمیی در ولگوگراد است و مجموعه ای از برترین محصولات، خدمات و سرگرمیات را در اختیار مشتریان خود می گذارد. این مرکز در یک منطقه مسکونی واقع شده که به سرعت رو به رشد و پیشرفت است. در فاصله ده دقیقه ای از این مرکز با وسایل حمل و نقل عمومی، 400 هزار نفر سکونت دارند.

از امکانات این مرکز می توان به هایپرمارکت های مواد غذایی، فروشگاه های لوازم الکترونیکی و کالای دیجیتال، لوازم خانگی، مجموعه سینمایی به نام کینوپلکس و سالن بولینگ اشاره نمود. این مرکز به غیر از محوطه بازی مخصوص بچه ها، کافه و رستوران هم دارد که تنوع آنها باعث می گردد تقریبا با هر سلیقه و ذائقه ای بتوانید غذایی برای خوردن در این رستوران ها پیدا کنید.

فروشگاه های این مجموعه انواع محصولات از جمله پوشاک بانوان و آقایان، اسباب بازی و لوازم مخصوص بچه ها، کالای دیجیتال و موبایل و کامپیوتر را عرضه می نمایند. برندهای مشهوری در این مرکز نمایندگی دارند که از میان آنها می توان به هندرسون، کالینز، چستر، وول استریت، کارلو پازولینی، سلا و... اشاره نمود.

منبع: کجارو / malls.com / malls.com / malls.com / malls.com / malls.com / malls.com
انتشار: 24 اسفند 1400 بروزرسانی: 24 اسفند 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1955

به "برترین مراکز خرید روسیه؛ شهرهای میزبان جام جهانی 2018 (قسمت اول)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین مراکز خرید روسیه؛ شهرهای میزبان جام جهانی 2018 (قسمت اول)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید