با هرگونه اوباشگری قاطعانه برخورد می شود

به گزارش مجله پیامکی، جانشین فرمانده ناجا گفت: فعالیت اراذل و اوباش به صورت مستمر و شبانه روزی در فضای حقیقی و مجازی رصد شده و با هرگونه اوباشگری و قانون شکنی برخورد می کنیم.

با هرگونه اوباشگری قاطعانه برخورد می شود

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار قاسم رضایی در قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش، اظهارداشت: برخورد با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت جامعه در دستور کار ناجا است و با عوامل ناامنی کشور قاطعانه برخورد می کنیم.

وی با اعلام اینکه طرح های مقابله ای با اراذل و اوباش در سطح کشوراستمرار دارد، تاکید کرد: فعالیت اراذل و اوباش به صورت مستمر وشبانه روزی در فضای حقیقی و مجازی رصد شده و با هرگونه اوباش گری و قانون شکنی نظم و امنیت برخورد می کنیم.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه درخواست و توقع آحادجامعه از پلیس در حوزه تامین نظم و امنیت بسیار زیاد است، شرح داد: امنیت مردم و صیانت از آن برای ما بسیار مهم و خط قرمز ناجا است برهمین اساس درصدد هستیم تا بهترین امنیت را که در شأن مردم عزیز است را برای آن ها فراهم کنیم.

سردار رضایی تاکید کرد: نیروی انتظامی بدون هیچ اغماض و مماشاتی با اراذل و اوباش در جامعه برخورد می کند برهمین اساس شناسایی و برخورد جدی با اراذل و اوباش، یکی از برنامه های جدی این نیرو است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1138

به "با هرگونه اوباشگری قاطعانه برخورد می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با هرگونه اوباشگری قاطعانه برخورد می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید