ایستگاه گلشهر متروی کرج آماده بهره برداری است

به گزارش مجله پیامکی، خبرنگاران/البرز رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج گفت: ایستگاه چهل و پنج متری گلشهر قطار شهری کرج با 100 درصد پیشرفت آماده بهره برداری و خدمات رسانی به شهروندان شده است.

ایستگاه گلشهر متروی کرج آماده بهره برداری است

محمدحسین خلیلی اردکانی روز یکشنبه هشتم تیرماه در حاشیه بازدید از این ایستگاه اظهار کرد: ایستگاه )k بوستان دنیا) نیز 90 درصد پیشرفت دارد و سه راه گوهردشت هم با 80 درصد پیشرفت در حال اتمام و بهره برداری است.

به گزارش مجله پیامکی، عضو ناظر در سازمان حمل و نقل ریلی توضیح داد: این پروژه با حمایت شورای شهر و شهرداری کرج روی ریل سازندگی قرار گرفته است .

خلیلی اردکانی با بیان اینکه فاز اول پروژه قطار شهری کرج با سرعت در حال تکمیل است اضافه کرد: می توان با حضور و بازدید اعضا به صورت پی در پی از پروژه قطار شهری متوجه شد که شورای پنجم بهره برداری از قطار شهری را جزو اولویت های کاری خود می داند تا مردم از وعده های داده شده بهره مند شوند.

رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه در خط 2 قطار شهری کرج کار ریل گذاری حدفاصل ایستگاه 45 متری گلشهر تا دنیاشهر کرج عملیاتی شده است، بیان نمود: این دو ایستگاه در مراحل بهره برداری قرار گرفته بود که به خاطر کرونا و تعطیلی کارگاه عقب افتاد و پیش بینی می گردد تا سرانجام امسال به بهره برداری برسد.

وی به تزریق اعتبار این پروژه مهم شهری اشاره نمود و یادآور شد: تخصیص 500 میلیارد تومان اوراق برای کمربند شمالی کرج و قطارشهری در دستور کار استانداری قرار گرفته که 250 میلیارد تومان آن به پروژه قطار شهری تزریق می گردد.

عضو شورای شهر کرج اظهار داشت: عملیات احداث خط 2 قطار شهری کرج با 27 کیلومتر طول و 27 ایستگاه از سال 85 شروع شده که تا به امروز حدود 15 کیلومتر از تونل این پروژه بزرگ بین دانشگاه خوارزمی و پل شهید سلطانی کرج حفاری شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1048

به "ایستگاه گلشهر متروی کرج آماده بهره برداری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایستگاه گلشهر متروی کرج آماده بهره برداری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید