6 شهریور آخرین مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون پیغام نور

به گزارش مجله پیامکی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیغام نور مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون(صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) را تا روز چهارشنبه 6 شهریورماه سال 98 بیان کرد و گفت: علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه پیغام نور جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اطلاعیه سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

6 شهریور آخرین مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون پیغام نور

به گزارش مجله پیامکی، دکتر مرتضی محسنی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیغام نور با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری98 از سوی سازمان سنجش گفت: دانشگاه پیغام نور، سال جاری نیز در تمامی گروه های آزمایشی؛ علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی ، علوم انسانی و هنر پذیرای داوطلبان علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه است.

وی اضافه نمود: آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری مجاز به انتخاب رشته نشده اند نیز می توانند در رشته های تحصیلی دانشگاه پیغام نور که گزینش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل دیپلم) صورت می گیرد، ثبت نام نمایند.

محسنی یادآور شد: داوطلبانی که در کنکور شرکت نکرده اند نیز می توانند در رشته های بدون آزمون دانشگاه پیغام نور ویژه مهرماه سال 98 ثبت نام نمایند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیغام نور اضافه نمود: طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 17 بهمن ماه 97 به وسیله سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org ، آن دسته از متقاضیانی که علاقه مند به تحصیل در رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیغام نور هستند می توانند با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهر ماه سال 1398 در سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

دکتر محسنی مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون(صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) را تا 6 شهریورماه سال 98 مطرح نمود و گفت: علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه پیغام نور جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اطلاعیه سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

وی با اشاره به مزایای تحصیل در دانشگاه پیغام نور گفت: این دانشگاه به دلیل دارا بودن شیوه های خاص آموزشی و کیفیت مطلوب، شیوه آموزش نیمه حضوری و الکترونیکی دانشگاه پیغام نور بهترین فرصت تحصیل را به ویژه برای شاغلین و افرادی که به هر دلیل نمی توانند در کلاس درس حضور یابند، فراهم می آورد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیغام نور یادآور شد: تغییر محل آزمون مطابق نظر دانشجو، آزمون های متمرکز و سراسری، برگزاری آزمونهای آنلاین از دیگر مزایای دانشگاه پیغام نور است که این دانشگاه را از سایر دانشگاه ها متمایز می نماید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیغام نور، کلیه داوطلبان می توانند به وسیله لینک های موجود در متن خبر در پرتال دانشگاه پیغام نور به نشانی www.pnu.ac.ir به دفترچه راهنمای ثبت نام، سامانه پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی و همچنین اطلاعیه سازمان سنجش دسترسی یابند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 306

به "6 شهریور آخرین مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون پیغام نور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 شهریور آخرین مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون پیغام نور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید