پورابراهیمی: مجلس یازدهم دارای افراد فعال و کاربلد است ، ارائه برنامه جامع فراکسیون انقلاب اسلامی تا اواخر خرداد

به گزارش مجله پیامکی، نماینده کرمان در مجلس توضیح داد: در مجلس یازدهم نمایندگانی حضور دارند که به نوعی متخصص، کاربلد و با تجربه هستند که این امید دهنده به جامعه است.

پورابراهیمی: مجلس یازدهم دارای افراد فعال و کاربلد است ، ارائه برنامه جامع فراکسیون انقلاب اسلامی تا اواخر خرداد

محمدرضا پورابراهیمی، نماینده کرمان در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی مجله پیامکی، گفت: جلسه پنجشنبه با منتخبین نمایندگان شورای ائتلاف سراسر کشور در تهران برگزار گردید که با توجه به جلسه قبل، اولین جلسه با موضوع هیئت اجرایی برای منتخبین شورای ائتلاف برگزار گردید.

وی ادامه داد: در هیئت اجرایی شورای ائتلاف در حال معین و معین کردن راه فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی هستیم که انشاالله تا رسیدن به تشکیل هیئت رئیسه دائمی و همچنین هیئت رئیسه شورای مجمع عمومی و هیئت شورای مرکزی فراکسیون تشکیل بگردد.

پور ابراهیمی گفت: فلذا فعلا اداره فراکسیون برعهده هیئت اجرایی شورای ائتلاف است تا زمانی که تشکیلات هیئت شورای مرکزی، هیئت رئیسه را انتخاب کند.

نماینده کرمان در مجلس توضیح داد: در مجلس یازدهم نمایندگانی حضور دارند که به نوعی متخصص، کاربلد و با تجربه هستند که این امید دهنده به جامعه است.

وی در ادامه اعلام نمود: بنده در جلسه پنجشنبه پیشنهادی ارائه دادم که مورد تایید منتخبین هم نهاده شد. بدین صورت که مقرر شد فراکسیون برنامه اهداف چهارساله را بعد از تشکیل مجمع عمومی و شورای مرکزی را معین کند و برای رسیدن به آن اهداف حرکت لازم صورت بگیرد.

پورابراهیمی اضافه کرد: تا اواخر خرداد ماه، فراکسیون انقلاب اسلامی یک برنامه جامع از شورای مرکزی فراکسیون اتقلاب اسلامی به طور شفاف به مردم ارائه می دهد.

نماینده کرمان بیان داشت: در این چهارسال فراکسیون انقلاب اسلامی اهداف میان مدت و کوتاه مدتی دارد که اقدامات کوتاه مدت ما یکسال اول مجلس است که این هدف بسیار حائز اهمیت است، زیرا باید یکسری اقدامات صورت بگیرد.

وی ادامه داد: اکنون کارگروه مالی تشکیل شده است که این کارگروه مالی با آنالیز اولویت امروز که بحث معیشت و اقتصاد است؛ هرچه سریع تر چارچوب این اقدام را معین می نماید و امیدواریم تمام برنامه های مالی و برنامه های دیگر در سایر بخش ها تهیه شوند و به تصویب مجمع و شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی برسد.

پورابراهیمی گفت: بعد از تصویب در شورای مرکزی این برنامه ها به مرحله اجرا می رسند چه برنامه هایی که احتیاج به تصویب قانون دارند و چه برنامه هایی که احتیاج به اجرا و نظارت.

نماینده کرمان در انتها بیان داشت: اکنون فراکسیون با حضور 220 منتخب تشکیل شده است که من به عنوان یک عضو از هیئت اجرایی آن از دیگر نمایندگان انقلابی دعوت می کنم به این فراکسیون بپیوندند تا یک مجلس قوی تشکیل گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 973

به "پورابراهیمی: مجلس یازدهم دارای افراد فعال و کاربلد است ، ارائه برنامه جامع فراکسیون انقلاب اسلامی تا اواخر خرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورابراهیمی: مجلس یازدهم دارای افراد فعال و کاربلد است ، ارائه برنامه جامع فراکسیون انقلاب اسلامی تا اواخر خرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید