شرایط قرمز ترامپ در ایالتهای جمهوری خواه

به گزارش مجله پیامکی، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا، آمار نظرسنجی ها از شرایط دونالد ترامپ چندان خوشایند نیست و حتی داده های داخلی از جمهوری خواستار نشان می دهند که او به سختی در جا می زند.

شرایط قرمز ترامپ در ایالتهای جمهوری خواه

روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد، نظرسنجی های محرمانه حزب جمهوری خواه نشان می دهند، ترامپ نه تنها در ایالت هایی که پیروزی در آنها حیاتی است، عقب است، بلکه به حدی مستقل ها را رویگردان ساخته که جو بایدن در ایالت های کاملا قرمز (هوادار جمهوری خواستار) از جمله مونتانا، کانزاس و میسوری پیشروی داشته است.

موقعیت دونالد ترامپ در میان رای دهندگان، به ویژه جمهوری خواستار را درباره ایالت های به اصطلاح کمربند آفتاب نگران نموده است. این ایالت ها از جمله جورجیا، تگزاس و آریزونا به لحاظ سیاسی چندین دهه است که در کنترل جمهوری خواستار مانده است.

براساس گزارش نیویورک تایمز، تمام این ایالت ها به شدت تحت تاثیر پاندمی کرونا قرار گرفته اند.

نیویورک تایمز گزارش داد: بسیاری از ایالت های واقع در کمربند آفتاب ظاهرا در چنگ بایدن هستند. این ایالت ها به شدت مقابل سیاست های بهداشتی سختگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا مقاومت می کردند. در نتیجه، ایالت های نظیر آریزونا، جورجیا و تگزاس در تابستان با موج قدرتمندی از شیوع کرونا روبرو شدند و همین امر کوشش ها برای احیای فعالیت تجاری را عقب راند.

روزنامه نیویورک تایمز همچنین گزارش داد، شکست در این منطقه ممکن است جمهوری خواستار را در نهایت وادار کند تا درباره رویکردشان به سیاست انتخاباتی تجدیدنظر نمایند.

در این گزارش آمده است: چنانچه ترامپ در جنوب و غرب آمریکا بازنده گردد، این امر ممکن است ترامپ و ترامپیسم و آینده انتخاباتی آنها را در رو به رشدترین و چند دسته ترین بخش این کشور، هر چه بیشتر به سمت تمایلات راست گرایانه متمایل کند.

در همین حال نظرسنجی صورت گرفته از سوی یاهونیوز،یوگاو نشان می دهد در حالی که سه هفته تا انتخابات باقی مانده 17 درصد از رای دهندگان واجد شرایط گفته اند تا کنون رای داده اند که این میزان یک هفته قبل 10 درصد بود. در میان این رای دهندگان بایدن، ترامپ را با 47 درصد فزونی (70 به 23) شکست داده است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1227

به "شرایط قرمز ترامپ در ایالتهای جمهوری خواه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط قرمز ترامپ در ایالتهای جمهوری خواه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید