واکنش قوه قضاییه به مرگ قاضی منصوری در رومانی

به گزارش مجله پیامکی، معاون بین الملل قوه قضاییه گفت: ابعاد مختلف پرونده ای که منصوری درگیر آن بود به دلیل اینکه طرف های دیگر موضوع در اختیار قوه قضاییه هستند روشن است و نبود وی صدمه ای به ابعاد مختلف پرونده وارد نمی کند.

واکنش قوه قضاییه به مرگ قاضی منصوری در رومانی

علی باقری در گفت و گوی زنده تلویزیونی در رابطه با مرگ متهم، غلامرضا منصوری، در رومانی، گفت: مطلع شدیم یکی از شهروندان ایرانی در رومانی که تحت تعقیب دستگاه قضایی بود درگذشته است. سفارت ایران در بخارست و پلیس اینترپل ایران پیگیر موضوع هستند تا از زوایای حادثه مطلع شوند.

معاون امور بین الملل قوه قضاییه اضافه کرد: در تماس هایی که تا با مقامات رومانیایی برقرار شده است، این احتمال وجود دارد که وی خودکشی کرده باشد.

باقری با تاکید بر اینکه اینترپل ایران پیگیر این موضوع است که فردی که تحت تعقیب دستگاه قضایی بوده باید به گونه ای تحت نظر باشد که صدمه ای به او وارد نشود، گفت: تعداد دیگری از متهمان تحت تعقیب در کشور های غربی داریم که این کشور ها همکاری خوبی برای استرداد آن ها انجام نمی دهند.

دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: ابعاد مختلف پرونده ای که منصوری درگیر آن بود به دلیل اینکه طرف های دیگر موضوع در اختیار قوه قضاییه هستند روشن است و نبود وی صدمه ای به ابعاد مختلف پرونده وارد نمی کند.

وی با تاکید بر اینکه استرداد او می توانست به بازگشت وجوه و اموال اختلاس کرده وی و همچنبن مجازات او کمک میکرد، گفت: پرونده ابعادش روشن است و درگذشت این فرد ایرادی به اتمام روشن پرونده وارد نمی کند.

منبع: فرارو
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1034

به "واکنش قوه قضاییه به مرگ قاضی منصوری در رومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش قوه قضاییه به مرگ قاضی منصوری در رومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید