شکوری، ریاست کمیته فنی فوتسال را تکذیب کرد

به گزارش مجله پیامکی، سرپرست دبیر کل فدراسیون فوتبال خبر ریاست کمیته فنی فوتسال را تکذیب کرد و گفت صحبتی با او در این مورد نشده است.

شکوری، ریاست کمیته فنی فوتسال را تکذیب کرد

به گزارش ، زمانی که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال محمد رضا ساکت را به عنوان عضو کمیته فنی فوتسال انتخاب کرد به دنبال این خبر اعضای این کمیته هم از سمت خود استعفا کردند و اکنون ریاست این سازمان را کسی بر عهده ندارد و تعیین نیست که وضعیت کمیته فنی فوتسال چه خواهد شد.

دیروز مهدی تارج رئیس فدراسیون فوتبال به همراه ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال نشستی را با اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال برگزار کردند و خبر هایی که از این نشست به بیرون درز پیدا کرد، نشان داد که گویا قرار است تا تعیین شدن وضعیت رئیس سازمان لیگ و همچنین رئیس کمیته فنی فوتسال، آرش جابری که هم اکنون دبیر کمیته سازمان لیگ فوتسال را بر عهده دارد به عنوان رئیس سازمان لیگ انتخاب گردد، اما هنوز خود آرش جابری این خبر را تأیید ننموده است.

همچنین به دنبال این نشست که دیروز شنبه برگزار گردید، خبر هایی به گوش رسید مبنی بر این که قرار است ابراهیم شکوری که هم اکنون سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال را بر عهده دارد به جای انصاری فرد بر روی جایگاه ریاست کمیته فنی فوتسال بنشیند. شکوری دیروز به همراه مهدی تاج در این جلسه حضور پیدا نموده بود و همین باعث شد شایعه هایی مبنی بر ریاست او در کمیته فنی فوتسال به وجود آید.

شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال در مصاحبه با خبرنگار ما درباره این که آیا قرار است به عنوان رئیس کمیته فنی فوتسال انتخاب گردد گفت: هیچ صحبتی در این مورد با من نشده است و هم اکنون به عنوان دبیر کل فدراسیون فوتبال مشغول به کار هستم. هیچ صحبتی هم درباره این موضوع نشده و وقتی سرپرست دبیر کلی فدراسیون هستم چگونه ممکن است همزمان در کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی باشم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 291

به "شکوری، ریاست کمیته فنی فوتسال را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری، ریاست کمیته فنی فوتسال را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید