سرپرست تراکتور: طرفداران پرسپولیس به اسطوره های تراکتور فحاشی کردند

به گزارش مجله پیامکی، داور بیشتر مواقع بر اساس خواسته پرسپولیسی ها سوت زد؛ به طوری که با سوت های مکرر، سرعت بازی را می گرفت. کارت زرد در ثانیه 35، چه معنایی دارد؟ با این همه کارت زرد، نه تنها بازی پرسپولیس را از ما گرفتند؛ بلکه باعث محرومیت چند بازیکن ما از بازی های آینده شدند.

سرپرست تراکتور: طرفداران پرسپولیس به اسطوره های تراکتور فحاشی کردند

جهت دریافت مشاوره خدمات نمونه تراکت سیاه و سفید از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

سرپرست تیم فوتبال تراکتور گفت: داور بر وفق مراد پرسپولیسی ها سوت زد.

به گزارش فارس، ایوب ذوالفقاری در گفت و گو با روابط عمومی باشگاه تراکتور، در مورد اتفاقات بازی با پرسپولیس گفت: آقایان به جای توجه به انتخابات فدراسیون، فکری به حال داوران لیگ برتر نمایند.

وی اضافه نمود: داور بیشتر مواقع بر اساس خواسته پرسپولیسی ها سوت زد؛ به طوری که با سوت های مکرر، سرعت بازی را می گرفت. کارت زرد در ثانیه 35، چه معنایی دارد؟ با این همه کارت زرد، نه تنها بازی پرسپولیس را از ما گرفتند؛ بلکه باعث محرومیت چند بازیکن ما از بازی های آینده شدند.

ذوالفقاری اعلام نمود: ما در جلسه هماهنگی قبل از بازی در مورد دوستی بین طرفداران دو تیم و سالم سازی فضای استادیوم صحبت نموده و در این خصوص تصمیماتی اتخاذ نموده بودیم. متاسفانه طرفداران حریف، به این برنامه ها توجه ننموده و آغاز نماینده فحاشی بودند و به بازیکنان ما که اسطوره فوتبال ایران به شمار می فرایند، فحاشی کردند.

سرپرست تراکتور تاکید نمود: اوساگونا روی بازیکن ما مرتکب خطا شد و داور آوانتاژ داد، ولی وقتی توپ به بازیکن ما رسید، داور بازی را نگه داشت و آقای الهامی به این صحنه اعتراض کرد و کارت قرمز گرفت. مگر یک اعتراض جزیی کارت قرمز دارد؟

منبع: عصر ایران
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 706

به "سرپرست تراکتور: طرفداران پرسپولیس به اسطوره های تراکتور فحاشی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست تراکتور: طرفداران پرسپولیس به اسطوره های تراکتور فحاشی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید