خبرنگاران خدمت به جانبازان توفیق الهی است

به گزارش مجله پیامکی، تهران- خبرنگاران- معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خدمت به ایثارگران عزیز توفیق الهی و مایه افتخار و مباهات است.

خبرنگاران خدمت به جانبازان توفیق الهی است

به گزارش روز پنجشنبه ایثار، سعید اوحدی پس از ملاقات چهره به چهره با جانبازان بستری در بیمارستان نیایش خطاب به کادر درمانی این بیمارستان گفت: اگر درصدی از دعای جانبازان بستری در این بیمارستان شامل حال خادمان خود بوده و مورد قبول درگاه الهی قرار گیرد، آینده و زندگی شما تأمین خواهد شد.

معاون رییس جمهوری با بزرگداشت رشادت های ایثارگران کشورمان تأکید کرد: خدمت به ایثارگران عزیز توفیق الهی و مایه افتخار و مباهات است و باید از فرصت خدمت به بهترین بندگان خداوند به خوبی بهره برداری کرد و نباید سرسوزنی برای خدمت به ایثارگران کوتاهی گردد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اضافه نمود: ملاقات با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و حل مسائل این عزیزان وظیفه مسئولان است و ملاقات با ایثارگران عزیز در روزهای آینده نیز ادامه خواهد یافت.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به صورت چهره به چهره با جانبازان بستری در بیمارستان نیایش و آسایشگاه ثارالله ملاقات و گفت وگو کرد و از نزدیک در جریان مسائل و فرایند درمانی آنها این عزیزان نهاده شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1039

به "خبرنگاران خدمت به جانبازان توفیق الهی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خدمت به جانبازان توفیق الهی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید