تاکید روسیه بر استفاده ابزاری واشنگتن از سازمان منع تسلیحات شیمیایی

به گزارش مجله پیامکی، روسیه، ایالات متحده و متحدانش را به کوشش برای تبدیل سازمان منح تسلیحات شیمیایی به ابزاری برای پیشبرد منافع خود متهم ساخت.

تاکید روسیه بر استفاده ابزاری واشنگتن از سازمان منع تسلیحات شیمیایی

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به نقل از سایت شبکه المیادین، دیمیتری پولیانسکی، معاون نماینده روسیه در سازمان ملل طی جلسه مجمع عمومی این سازمان تاکید نمود که مواضع غرب در تحقیقات مربوط به حوادث احتمالی استفاده از سلاح های شیمیایی در سوریه به شکل ویژه ای آشکار بود.هنگامیکه دمشق در غیاب وجود شواهد کافی مسئول شناخته شد.

پولیانسکی گفت: هر روز اطمینان بیشتری از کوشش های ایالات متحده و متحدان اروپایی و آتلانتیکی آن برای تبدیل سازمان منع سلاح های شیمیایی به ابزاری برای دستیابی به منافع ژئوپلتیک آنها حاصل می گردد.

وی خواهان مبارزه با گسترش تسلیحات شیمیایی شد و از سازمان منع تسلیحات شیمیایی خواست تا اقدامات ایالات متحده را مورد توجه قرار داد. پولیانسکی گفت: منطقی است که این سازمان گزارشی از پیشرفت در تخریب زرادخانه شیمیایی آمریکا که هنوز به سرانجام نرسیده است، ارائه دهد.

،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1471

به "تاکید روسیه بر استفاده ابزاری واشنگتن از سازمان منع تسلیحات شیمیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید روسیه بر استفاده ابزاری واشنگتن از سازمان منع تسلیحات شیمیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید