آیین بهره برداری از طرحهای وزارت کشور آغاز شد

به گزارش مجله پیامکی، وزیر کشور با بیان اینکه امروز 99 پروژه به ارزش 7 هزار و 950 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد، گفت: تا پایان دولت 180 پروژه دیگر به ارزش 25 هزار میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.

آیین بهره برداری از طرحهای وزارت کشور آغاز شد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، آیین بهره برداری از 87 طرح ملّی وزارت کشور، صبح امروز (پنجشنبه 27 آذر) با حضور حجّت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور آغاز شد.

در این مراسم که از طریق ارتباط تصویری در حال برگزاری است، پروژه هایی از قبیل سرانجامه زیرسطحی مجد و طرح حمل و نقل شهری مشهد، افتتاح ایستگاه های 9، 16، 17 و 18 متروی تبریز، نیروگاه 200 تنی زباله سوز نوشهر به بهره برداری می رسد.

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور در این مراسم با بیان اینکه امروز 99 پروژه به ارزش 7 هزار و 950 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد، گفت: تا سرانجام دولت 180 پروژه دیگر به ارزش 25 هزار میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین در این مراسم، ایستگاه های متروی برج میلاد و امیرکبیر تهران به افتتاح خواهد رسید.

پیروز حناچی در این آیین خطاب به روحانی گفت: اگرچه تحریم ها مسائل حادی را ایجاد کرده، امّا از طرفی تبدیل به فرصت شده است، به نحوی که ایستگاه متروی امیرکبیر به طور کامل با تجهیزات ایرانی آماده بهره برداری شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1344

به "آیین بهره برداری از طرحهای وزارت کشور آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیین بهره برداری از طرحهای وزارت کشور آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید