آمریکا و ژاپن مانور مشترک سالانه دفاع موشکی را به صورت کامپیوتری برگزار کردند

به گزارش مجله پیامکی، پنتاگون در بیانیه ای اظهار داشت، نیروهای آمریکا و ژاپن در این هفته تاکتیک ها و مهارت های لازم برای ادغام تدابیر دفاعی علیه موشک های بالستیک را در یک مانور مشترک شبیه سازی شده کامپیوتری موسوم به سپر محکم 2021 تقویت می نمایند.

آمریکا و ژاپن مانور مشترک سالانه دفاع موشکی را به صورت کامپیوتری برگزار کردند

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت دفاع آمریکا در این بیانیه گفت: مانور محکم یک مانور آموزشی مشترک ناوگان های ترکیبی است که به صورت کامپیوتری انجام می گردد و بر دفاع موشک بالستیک تمرکز دارد. هدف از طراحی این مانور این است که تاکتیک ها، تکنیک ها و رویه های نیروی دریایی آمریکا علیه تهدیدات منطقه ای بالقوه را به بوته آزمایش بگذارد و مطمئن گردد که نیروهای آمریکایی و ژاپنی در اجرای این تاکتیک ها، تکنیک ها و رویه ها به خوبی تمرین نموده اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: مانور محکم 2021 به طور ویژه بر حفظ و ارتقاء عملیات های دفاع موشکی نیروی دفاع شخصی دریایی ژاپن، نیروی دفاع شخصی هوایی ژاپن و نیروهای مشترک آمریکا در منطقه هند-اقیانوس آرام متمرکز است.

بر اساس اسن بیانیه، بیش از 77 فرماندهی ژاپن و آمریکا در این مانور که از 22 تا 26 فوریه برگزار می گردد، شرکت خواهند داشت.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: smslovely.ir شناسه مطلب: 1461

به "آمریکا و ژاپن مانور مشترک سالانه دفاع موشکی را به صورت کامپیوتری برگزار کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا و ژاپن مانور مشترک سالانه دفاع موشکی را به صورت کامپیوتری برگزار کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید