مقالات گردشگری

رکوردداران بیشترین تعداد پروازهای فضایی چه کسانی هستند؟

ایسنا نوشت: جری راس و فرانک چانگ دیاز، کیهان نوردان آمریکایی صاحب بیشترین تعداد پروازهای فضایی هستند. هر دو آنها تاکنون 7 بار به فضا سفر نموده اند.

25 فروردین 1398

امیر قطر فردا با اردوغان دیدار می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، ریاست جمهوری ترکیه بیان کرد که شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر قرار است فردا طی سفر به ترکیه با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور این کشور دیدار کند.

6 فروردین 1398

کشتی MSC Seaview به آب انداخته شد

MSC Seaview در ژوئن 2018 آغاز به کار کرد. او بعد از رسیدن سال 2017 کشتی خواهر خود، MSC Seaside، دومین دسته از خطوط معروف Seaside است. این شاخص جدید، پیچیدگی و ظرافت سبک را همراه با محیط آرام و بسیاری از ویژگی های خانوادگی را با هم ترکیب می نماید.

15 اسفند 1397

بهره برداری از موزه هنرهای معاصر تا آخر سال، بازسازی سرعت می گیرد

علیرضا کاراندیش معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ماحصل و خروجی نشست آنالیز مسایل موزه هنرهای معاصر که 2 آبان ماه برگزار گردید، به خبرنگاران گفت: این جلسه درباره مسایل فنی و اجرایی موزه هنرهای معاصر تهران بود که در آن ضمن ارایه...

14 اسفند 1397

مرکز تاریخی ماکائو چین

ماکائو (که گاهی به عنوان ماکائو شناخته می گردد) یکی از مقصدهای منحصر به فرد آسیا با معماری و فرهنگ غربی است که در کنار آن با سبک زندگی مدرن و پر زرق و برق تولیدی از جاهای دیدنی فراوان و صنعت گردشگری کنار می آید. ماکائو که بسیاری از آن به عنوان پایتخت بازی...

13 اسفند 1397

عملیات بازسازی عمارت تاریخی ملک بوشهر شروع شد

به گزارش خبرنگاران، معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر عصر شنبه در این آئین گفت: بناهای تاریخی بوشهر یکی از ظرفیت های بسیار مهم برای بوشهر محسوب می گردد.

29 بهمن 1397

درمان بی خوابی به یاری غذا

اگر شما باید صبح زود بیدار شوید و قبراق و سرحال باشید احتیاج دارید که شب را خوب خوابیده باشید. موقعی که صحبت از خوابیدن می گردد اکثرا راجع به درمان خروپف به مصاحبه می پردازند اما چیزی که مهم تر از آن است و بیشتر باید مورد آنالیز قرار بگیرد درمان بی خوابی...

15 بهمن 1397

شناسایی 98 اثر تاریخی در تایباد

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تایباد گفت: تاکنون 98 اثر تاریخی در تایباد شناسایی گردیده که از این تعداد 45 اثر به ثبت رسیده است.

14 بهمن 1397

افتتاح 7 مجموعه بوم گردی در مازندران هم زمان با روز دنیای دنیا گردی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: هم زمان با روز جهانی گردشگری هفت مجموعه بوم گردی افتتاح و به لیست تاسیسات گردشگری اضافه می گردد.

3 بهمن 1397